Piece żeliwne, wolnostojące - producent

Od pokoleń upiększają nasze domy i mieszkania. I chociaż w naszym życiu piece żeliwne spotyka się dość rzadko – doceniamy ich charakter, potencjał, wyjątkowość ujętą w detalach. Doskonale obrazuje to nasza oferta, w której odnajdziecie Państwo rozmaite piece żeliwne. Producent z takim doświadczeniem, jak firma PHZ Vega, jest w stanie w oryginalny sposób połączyć niezawodność, dekoracyjność, funkcjonalność i wizualną atrakcyjność. Piece żeliwne wolnostojące idealnie sprawdzają się przy ogrzewaniu wszystkich powierzchni mieszkalnych i użytkowych: domów, mieszkań, lokali, domków letniskowych, daczy, altanek, pomieszczeń gospodarczych (np. garaży, piwnic) i innych pomieszczeń, w których istnieje możliwość podłączenia pieca do przewodu kominowego oraz posiadających wentylację. Piece wolnostojące stają się dla tych pomieszczeń nie tylko źródłem ciepła, ale również znaczącą dla całego wystroju dekoracją, dodającą wnętrzom charakteru.

Każdy model jest:

  • wykonany w całości z żeliwa szarego,
  • skręcany i uszczelniany masą grafitową.

Każdy piec wolnostojący posiada:

  • szyby odporne na temperaturę do 800 stopni Celsjusza;
  • ozdobny płotek oddzielający wsad od szyby (nie dotyczy modelu KOMFORTER);
  • drzwiczki popielnikowe z regulacją dopływu powietrza (nie dotyczy MAGDALEN i KOMFORTER, które posiadają w/w regulację w szufladzie popielnikowej).

 

Powierzchnia grzewcza została oszacowana dla średniej wysokości pomieszczenia 2,5 m.

Atena Eko 

Bartek Retro

Bartek Żar

Komforter

Magdalen

 

Piec grzewczy wolnostojący to tradycyjna metoda ogrzewania, która zapewnia komfort termiczny wewnątrz pomieszczeń wyposażonych w przewód kominowy i wentylację.

Każdy nasz piec koza skierowany jest szczególnie do osób, które cenią sobie eleganckie wykończenie wnętrz i dodatki w stylu retro. Każdy piec żeliwny wykonany w naszej odlewni charakteryzuje się niepowtarzalnym wzornictwem, które odwołuje się do produktów rękodzielniczych i rzemiosła artystycznego. Wolnostojący piec na węgiel może być również opalany drewnem lub brykietem

Polski