Odlewy ozdobne

Produkty wlasne

Drzwiczki piecowe

Wyjątkowe, oryginalne w swojej estetyce drzwiczki piecowe zostały wykonane przez nas w taki sposób, aby były w pełni funkcjonalne, bezpieczne w użytkowaniu, trwałe i dekoracyjne zarazem. W ofercie odnajdą Państwo wiele różnych propozycji, które z pewnością odpowiedzą na indywidualny gust i preferencje estetyczne.

Piece żeliwne wolnostojące

Wykonywane w naszym zakładzie produkcyjnym piece żeliwne wolnostojące, poddawane są bardzo wnikliwej ocenie pod względem bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. Jednak wyjątkowość tych realizacji opiera się na ich niezwykłej, wykorzystującej tradycyjne wzorce dekoracyjności. W asortymencie odnajdą Państwo wiele różnych modeli.

Meble ogrodowe

Bardzo oryginalne , wzorowane na meblach ozdabiających pałace i ogrody francuskiej arystokracji. Pięciowarstwowe pokrycie antykorozyjne z kolorem nawierzchniowym białym lub czarnym gwarantuje wieloletnie użytkowanie w warunkach ogrodowych bez obaw o korozję. Zaleca się umieszczanie naszych mebli w zadaszonych altanach lub werandach.

Fronty kominkowe

Oferowane fronty kominkowe wykonane z żeliwa są doskonałym elementem dekoracyjnym. Tworzą atmosferę ciepła i mogą być stosowane do wykończenia pieca kaflowego.

Kratki wentylacyjne

Kratki wentylacyjne stosowane są jako stylowa osłona otworów wentylacyjnych. Użytkownicy ceniący styl retro, z uwagi na ich wyjątkowy charakter, mogą wykorzystać je do domów i mieszkań z klimatem jak i do takich pomieszczeń jak hotele czy biura stanowiąc ciekawy element dekoracyjny.

Ruszty piecowe

Oferowane przez naszą odlewnie ruszty kuchenne to praktyczne rozwiązanie, które podnosi walory użytkowe urządzeń. Wśród akcesoriów kominkowych znajdują się również ochronne płyty żeliwne i wycieraczki, które stanowią funkcjonalne i eleganckie wykończenie instalacji.

Polski